Connect with us

Entry List

States Represented (32): Arizona, Arkansas, California, Colorado, Florida, Georgia, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Louisiana, Maryland, Michigan, Minnesota, Missouri, Montana, Nebraska, New Mexico, New York, North Carolina, North Dakota, Ohio, Oklahoma, Pennsylvania, South Dakota, Tennessee, Texas, Virginia, West Virginia, Wisconsin, Wyoming. Provinces Represented (4): British Columbia, Manitoba, Ontario, Saskatchewan.

LAST UPDATED: May 20, 2024

Modifieds
00EH Steve Arpin – Huntersville, NC
01 Jacob Hobscheidt – Plattsmouth, NE
02 Tanner Mullens – Wichita, KS
02K Kody Scholpp – Estevan, SK
03B Mark Burgtorf – Quincy, IL
05 Jake Hartung – Elmwood, WI
05 Dalton Smith – Richmond, IN
06 Pete Brunton – Thurman, OH
07 Curtis King – Wooler, ON
07X Troy Morris – Bakersfield, CA
08 Dakota Sproul – Hays, KS
09 Michael Leach – Sun River, MT
077 Ray Bollinger – Kewanee, IL
0 Jake O’Neil – Tucson, AZ
0 Brandon Duellman – St. Charles, MN
0 Scott Bloomquist – Mooresburg, TN
1 Chase Allen – Midlothian, TX
1 Wil Herrington – Hawkinsville, GA
1 Nash Hilmes – Walnut, IL
1A Steve Meyer Jr. – Caseyville, IL
B1 Jeff Larson – Freeport, IL
1CRC Cory Crapser – Chippewa Falls, WI
GRT1 Tim Ward – Harcourt, IA
1R Cade Richards – Lincoln, NE
1S Brian Shaw – Robinson, IL
1ST Johnny Scott – Las Cruces, NM
WW1 Ricky Alvarado – Hotchkiss, CO
2 Ty Norder – Mooresville, NC
2C Dave Cain – Corcoran, MN
2G Kenny Gaddis – Diana, TX
2G Brock Gronwold – Fergus Falls, MN
2SS Mark Smith – Anthony, NM
2X Brady Gerdes – Villard, MN
3 Chris Madden – Gray Court, SC
3 Kelly Shryock – Fertile, IA
3 Dustin Smith – Long Grove, IA
3B Tyler “Danger” Blankenship – St. Elmo, IL
3JR Shane Halopka – Greenwood, WI
4A Joel Alberts – Mantorville, MN
B4 Scottie Williams – Eaton, OH
4K Kyle Kudick – Mishicot, WI
4L Dylan Woodling – Warsaw, IN
4M Mike Learman – Woodstock, IL
4R Dereck Ramirez – Woodward, OK
4W Tyler Wolff – Fayetteville, AR
5 Brandon Beckendorf – Danube, MN
5 Drake Troutman – Hyndman, PA
B5 Brandon Sheppard – New Berlin, IL
5CS Curt Spalding – Watervliet, MI
5E Glenn Elliott – Westminster, MD
5K Tyler Kaeter – St. Cloud, MN
5Z Mason Zeigler – Chalk Hill, PA
6 Dale Ames – Huron, SD
6ST Joseph Thomas – Fargo, ND
6X Zach Johnson – Lowry, MN
7 Al Hejna – Clear Lake, IA
7 Tim Nash – Farmington, MO
7 Sean Gaddis – Diana, TX
7 Willie Gammill – Siloam Springs, AR
7A Shane Sabraski – Rice, MN
7G Gabe Hodges – Lebo, KS
7X Marcus Dunbar – Marenisco, MI
8 Kyle Strickler – Mooresville, NC
8 Kyle Steffens – St. Charles, MO
8A Austin Holcombe – Elm City, NC
8C Colby O’Neal – Midlothian, TX
C8 Timothy Culp – Prattsville, AR
8D Jamie Davis – Fort Frances, ON
9 Kevin Rutherford – Flower Mound, TX
9B Brendan Blascyk – Hoffman, MN
9E Don Eischens – Richmond, MN
K9 Will Krup – Mt. Carmel, IL
9R JP Roberts Jr. – Gallipolis, OH
T9 Ryan Thomas – Brownstown, IN
10B Brandon Givens – Wichita, KS
10C Cayden Carter – Oskaloosa, IA
10N Rob Sanders – Bakersfield, CA
10W Ward Imrie – Winnipeg, MB
10Y Trent Young – Crofton, KY
11 Hagen Langley – Greenville, IL
11 Daniel Bargender – Menomonie, WI
11N Gene Nicholas – Lowell, AR
11S Jeff Schmuhl – Fall River, WI
11T Tim Hamilton – Lindsay, OK
11X Tom Berry Jr. – Des Moines, IA
12 Jason Hughes – Watts, OK
12 Lucas Lee – Paris, TN
12 Tony Caissie – Winnipeg, MB
12C Leland Cruz – Amarillo, TX
12G Jason Gross – Osceola, WI
12H Mike Hansen – Dickinson, ND
12M Nick Murgic – Rosemount, MN
12M Jason Miller – Osceola, WI
12T Timmy Current Enterprises – Bernard, IA
12T Tyler Townsend – Longview, TX
13 Charlie Mefford – Belton, KY
13C James McCreery – Midlothian, TX
14 Trent Green – Milton, KY
15K Chris Kittle – Wheatfield, IN
15M Shane DeMey – Denison, IA
15W Alex Williamson – Rushford, MN
16 Caden Alexander – Orrville, OH
16B Randy Brown – Chowchilla, CA
16C John Clippinger – Evansville, IN
J17 Jake Gallardo – Las Cruces, NM
17N Dillon Nusbaum – Warsaw, IN
18 Brandon Kinzer – Allen, KY
18 Chase Junghans – Manhattan, KS
18 Shannon Babb – Moweaqua, IL
18 Josh Shelton – Russellville, OH
18 Ryan Sutter – Coldwater, OH
18A Landon Atkinson – Little Falls, MN
18C Miles Cook – Wheelersburg, OH
18L Michael Long – Fowler, IL
18S Kennedy Swan – Chippewa Falls, WI
18Z Zane DeVilbiss – Farmington, NM
19 Dustin Sorensen – Rochester, MN
19 Chad Bauer – Farwell, MI
19 Lucas Rodin – Marion, ND
C19 Jeremie Hedrick – Clintonville, WI
19K Kyle Slader – Muskogee, OK
19R Ryan Gustin – Marshalltown, IA
19SB Lance Mari – El Centro, CA
20 Rodney Sanders – Happy, TX
20 Jimmy Owens – Newport, TN
20RT Ricky Thornton Jr. – Martinsville, IN
21 Jake Smith – Fall Creek, WI
21 Spencer Diercks – Davenport, IA
21 Jacob Bleess – Chatfield, MN
21 Tim Czarneski – Denmark, WI
21 Derek Losh – Rensselaer, IN
21C Cody Hamm – Giddings, TX
21CZ Cole Czarneski – Denmark, WI
21D Danny Schwartz – Ashmore, IL
21K Kyle Brown – Madrid, IA
21R Riley Simmons – Ankeny, IA
21X Travis Saurer – Elizabeth, MN
22 Davey Mills – Bemidji, MN
22 Josh Harris – Utica, KY
22 Justin Voeltz – Hartford, SD
22 Austen Becerra – Carthage, IL
22 Russell Erwin – Beaverdam, VA
22T Michael Truscott – Chippewa Falls, WI
23B Ethan Boomsma – Wheatfield, IN
T23 John Toppozini – Thunder Bay, ON
23Z Austin Self – Statesville, NC
24 Brandon Dolman – Evansville, MN
24 Dylan Goettl – Chippewa Falls, WI
24 Ryan Unzicker – El Paso, IL
24 Hundley Motorsports
24 Jayden Schmidt – Seymour, WI
24C Jim Chisholm – Osage, IA
24H Mike Harrison – Highland, IL
25 Joe Chisholm – Osage, IA
25 Greg Belyea – Stirling, ON
25 Tyler Nicely – Owensboro, KY
25C Cody Thompson – Sioux City, IA
25W Allen Weisser – Peoria, IL
26G Ryan Gierke – Villard, MN
27 Don Gerritsen – Rock Rapids, IA
27 John McCaul – Montague, MI
27EH Lawrence O’Connor – Port Hardy, BC
27K Gerry Kielar – Erie, PA
27P Parker Anderson – Phillips, WI
27X Calvin Iverson – Eleva, WI
28 Parker Hale – Grand Meadow, MN
28 Cory Davis – Seminole, TX
28T Philip Ihde – Decorah, IA
29D Brad Dierks – Clarence, IA
29L JD Laster – Arcola, IL
30 Matt Leer – Bruce, WI
30 Jordan Grabouski – Beatrice, NE
32 DJ Shannon – Merced, CA
32 Derek Green – Granada, MN
32 Bobby Pierce – Oakwood, IL
35 David Stremme – Mifflintown, PA
35C Chris Cole – Cache, OK
37 John Neal Reid – Loving, NM
37L Michael Ledford – Pontiac, IL
38T Dylan Thornton – Orcutt, CA
40 Buzzy Adams – Cameron, WI
C40 Mike Chasteen Jr. – Peoria, IL
40JR Tyler Vernon – Mason, WI
43 Zach Brom – Winona, MN
43K Kaden Blaeser – Chippewa Falls, WI
44 Darrell Nelson – Hermantown, MN
44 KC Burdette – Parkersburg, WV
44H Dave Hess Jr. – Waterford, PA
44N Jason Noll – Peoria, AZ
45 Bob Broking – Grand Rapids, MN
45J Johnny Broking – Grand Rapids, MN
49 Jake Timm – Winona, MN
49 Brian Ruhlman – Clark Lake, MI
50III Brandon Davis – Hayfield, MN
51 Avery Anderson – Alexandria, MN
51W JT Wasmund – Pine Island, MN
52 Colin Green – Walton, KY
54 Benji LaCrosse – Casco, WI
D55 Scotte Lemke – Rockford, IL
55H AJ Hoff – Mantorville, MN
55W Jeffrey Wood – Chisholm, MN
57 Mike Anderson – Jim Falls, WI
58X Gary Christian – Broken Bow, OK
60 Dan Ebert – Lake Shore, MN
60 William Gould – Calera, OK
64 Casey Fowler – Grand Saline, TX
65 Tyler Davis – Haysville, KS
65X Carlos Ahumada Jr. – El Paso, TX
66 Cole Falloway – Owensboro, KY
68 Mark Joski – New Franken, WI
68 Dean Wille – Warrensburg, MO
69 Lucas Schott – Chatfield, MN
71 Dustin Strand – East Grand Forks, MN
72 Brian Mullen – Seymour, WI
72 Todd Neiheiser – Panama City, FL
75 Terry Phillips – Springfield, MO
B75 Brayden Berry – West Portsmouth, OH
75JR Chaz Baca – Mesa, AZ
77 Jeff Aikey – Cedar Falls, IA
77R Ryan Schroeder – Devils Lake, ND
78 Billy Jack Brutchin – Gladewater, TX
82 Jake McBirnie – Boone, IA
82 Jacob Poel – Spring Lake, MI
83 Kylie Kath – Claremont, MN
86 Drew Smith – Port Lambton, ON
87 Darron Fuqua – Mayetta, KS
88 Chad Wheeler – Muskogee, OK
88 Cody Thornhill – St. Louis, MO
88 Nathan Smith – Anthony, NM
88XXX Randy Klein – Buffalo, ND
89 AJ Diemel – Elk Mound, WI
89NA Nick Anvelink – Bonduel, WI
90 Jason Beaulieu – Campbell River, BC
90 Ryan Wetzstein – West Concord, MN
90 Wetzstein Farms House Car – West Concord, MN
91 Joe Duvall – Justice, OK
91 Tyler Erb – New Waverly, TX
94 John Doelle – Arcadia, WI
94 Austin Rettig – Sikeston, MO
95 Michael Altobelli – Saxton, PA
95 Keith Foss – Winona, MN
96 Taton Hansen – Spicer, MN
96M Mike McKinney – Plainfield, IL
97 Cade Dillard – Robeline, LA
97 Mitch Thomas – Oakland, MD
97JR Landon Volkman – Rushford, MN
98M Mitchel Madery – Kasson, MN
99 Hunt Gossum – Mayfield, KY
99 Josh Angst – Winona, MN
99 Jason Grimes – Jamestown, ND
99B Brady Bjella – Williston, ND
99L Steve Lavasseur – River Falls, WI
99X Dallon Murty – Chelsea, IA
114 Jordan Koehler – Mount Airy, NC
121 Deece Schwartz – Ashmore, IL
135 Austin Simpson – Bartonville, WI
141 Matt Bonine – Onawa, IA
174 Ethan Dotson – Bakersfield, CA
369 Bart Taylor – Sheridan, WY
442 Aaron Johnson – Brainerd, MN
457 Boone Evans – Bullard, TX
463 Daniel Sanchez – Averill Park, NY
711 Scott Payton – Gaylord, MI
757 Tony Wedelstadt – Combined Locks, WI
777 Trevor Neville – Mackinaw, IL
US Jonathan Olmscheid – Dassel, MN
X Josh Rogotzke – Sanborn, MN
??? – Shaw House Car

USRA B-Mods
02K Hunter Kennedy – St. Ansgar, IA
07 Logan Alseth – Winona, MN
08 Frank Veert – Winnipeg, MB
0LD Les Duellman – Winona, MN
1 Jake Wranek – Sioux Falls, SD
1 Doug McCollough – Webster City, IA
RED1 Dan Wheeler – Savage, MN
1S Scott Bintz – Jamestown, ND
2 Nathan Butterfield – Galesville, WI
2 Marcus Berndt – Rochester, MN
2C Cole Bennerotte – Byron, MN
2X Chris Moore – Madison, SD
3A Taylor Ausrud – Hayfield, MN
5 Trystan Hagen – Winona, MN
5 Reece Solander – Emporia, KS
7 Willie Gammill – Siloam Springs, AR
10T Trevor Fecht – Allison, IA
11 Lyndon Johnson – Montrose, SD
12 Matt Everts – Burnsville, MN
13 Peyton Burkhart – Hutchinson, KS
14 Caden Neisius – Hastings, MN
14 Chase Alves – Sioux Falls, SD
15 Paul Neisius – Hastings, MN
16 Dan Hovden – Decorah, IA
17 Justin Sass – Elgin, MN
17 Justin Murray – Owatonna, MN
18 Tyler Werner – Menomonie, WI
18 JC Morton – Springfield, MO
19 Tracy Johnson – Lake Preston, SD
19M Gage Myers – Appleton, WI
20S Kevin Johnson – Adams, MN
21 Ryan Olson – Strum, WI
21 Jake Smith – St. Joseph, MN
21 Gabriel Deschamp – Bottineau, ND
21 Rian Leichtman – Grand Meadow, MN
21H Jeff Hunter – Henderson, CO
22 Justin Voeltz – Hartford, SD
22C Michael Johnson – Rose Creek, MN
22H Jayme Hiller – Waseca, MN
23K Erik Kanz – Winona, MN
25 Zach Nelson – Owatonna, MN
29S Raymond Rehbein – Byron, MN
30 Scott Demmer – Ellendale, MN
32 Taylor Skauge – Caledonia, MN
33 Corbin Ludemann – Grand Meadow, MN
35 Dennis Dunbar – Winona, MN
35 Tanner Theis – New Rockford, ND
40 Colton Kramer – Pine Island, MN
40D Blake Adams – Cameron, WI
42B Kaeden Bronner – Austin, MN
44 Austin Hunter – Winnipeg, MB
53 Tianna Mithun – New Richland, MN
54 John Feirn – Colfax, WI
54 Jett Sorensen – Rochester, MN
56H Brandon Hare – Elma, IA
64 John Ross – Mankato, MN
73 Onyx Johnson – Lowry, MN
77 Colton Kaskie – Sheldon, IA
79K Nick Kramer – Pine Island, MN
83 Braeden Allen – Ostrander, MN
83X Kadden Kath – Ellendale, MN
85 Ben Moudry – Protivin, IA
86W Willy Kirk – Sloan, IA
87 Miah Christensen – Sioux Falls, SD
87C Cole Christensen – Sioux Falls, SD
87H Harley Dais – Winona, MN
88DH Dylan Hutkowski – St. Charles, MN
95X Kent Baxter – Colfax, WI
96 Isaiah Rowe – Wisconsin Rapids, WI
97JR Landon Volkman – Rushford, MN
97X Don Schaefer – Eyota, MN